Nasz obiekt znajduje się w górnej części Zakopanego /dzielnica-Bystre/ pomiędzy Nosalem, a Antałówką. Jest on położony blisko tras turystycznych, dolnej stacji kolejki linowej na Kasprowy Wierch w Kuźnicach, oraz skoczni narciarskiej - Wielka Krokiew - 15-20 min pieszo. Wyciągi narciarskie oświetlone i dośnieżane pod Nosalem – 10 min pieszo, oraz Ugory - Pardałówka - 20 min.  Do centrum, na Krupówki około 20 - 25 min pieszo.

W pobliżu /200 m./ usytuowany jest Hotel „SKALNY”, gdzie można odpłatnie skorzystać z basenu, jaccuzi, sauny, siłowni, sguash i bilardu, a w odległości 800 m znajduje się C.O. Sportu w którym znajduje się pływalnia pełnowymiarowa, oraz stadion sportowy, który zimą pełni funkcję lodowiska.

Na stoku ANTAŁÓWKI w odległości 1000 m można skorzystać z PARKU WODNEGO - AQUAPARK Zakopane.

Na posesji jest bezpłatny parking, a do dyspozycji gości w dużym ogrodzie miejsce na zorganizowanie grilla, szałas, zjeżdżalnia, latem basen ogrodowy, piłkarzyki, tenis stołowy, cymbergaj, oraz trampolina i zestaw do babingtona.
W pobliżu /70m/ znajduje się sklep spożywczy, cukiernia, karczma, oraz w tej samej odległości przystanek komunikacji miejskiej.

POZDRAWIAMY I ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA ZAKOPANEGO
.

 

Dodatkowe informacje

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu. W przypadku rezygnacji z przyjazdu w rezerwowanym przez Państwa terminie z przyczyn niezależnych od nas zaliczka nie podlega zwrotowi. Opłatę za pobyt, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminie pobytu, należy uregulować w dniu przyjazdu, a w przypadku wcześniejszego wyjazdu nie podlega zwrotowi.